برلین دائماً در حال تحول است ، گاهی اوقات خوب ، گاهی بد ، ما آن را در پشت تیزهوشان قرار خواهیم داد. واقعیت این است که آزادی که این شهر فراهم می کند ، جو و انرژی آن هر ساله افراد بیشتری را به خود جذب می کند.

در برلین کارهای زیادی برای انجام و بازدید وجود دارد. علاوه بر این چیزهای بیشتری را می توان در 3 یا 4 روز کشف کرد. به خصوص اگر تصمیم دارید یکی از عصرهای خود را در اینجا مهمانی برگزار کنید.

اما حتی اگر شما فقط مدت کوتاهی در آنجا بگذرانید ، بازهم دیدن بعضی از مکان های دیدنی هنوز هم امکان پذیر است.

بنابراین یک برنامه سفر کوتاه مدت از 3 یا 4 روز را به شما امکان پذیر کرده ام که به شما امکان می دهد بدانید که چه چیزی را ببینید ، از کجا بخوابید و چگونه به شهر نزدیک شوید. بیا بریم

برای خواندن: هر روز به جنبه ای از شهر اختصاص داده شده است. لازم نیست همه کارها را انجام دهید ، می توانید یک یا دو فعالیت را طبق سلیقه خود انتخاب کنید. اما تمام فعالیت های همان روز کم و بیش به هم نزدیک هستند.

برخی فعالیت ها در روزهای خاص هفته امکان پذیر است. من آن را ذکر زمانی که هست.

خلاصه سریع 3 روزه در برلین

روز اول - ضلع فرهنگی: موزه و پیاده روی در مرکز شهر

روز دوم - طرف جایگزین: باغ آبجو ، مکان های غیر معمول و جایگزین

روز 3 - پارک ها و خرید: غیر معمول ، پارک های کوچک ، خرید

روز پاداش - مهمانی ، فعالیت های جایزه

در برلین چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد که با توجه به وسعت شهر ، به سختی تعجب آور است. به همین دلیل است که توصیه می کنم به جای انتظار برای حضور در آنجا ، اقامت خود را از قبل آماده کنید.

شما خطر می کنید خودتان را پراکنده کنید و در نهایت ، اصول را از دست ندهید.

خلاصه

برلین ، شهری چندگانه و جذاب

قبل از ارائه برنامه سفر برای پیدا کردن برلین در 3 روز ایده آل ، به نظر می رسید که چرا این شهر را خیلی دوست دارم.

همیشه کاری در برلین وجود دارد و بازدید از آن فقط 3 روز به شما امکان نمی دهد همه این کارها را انجام دهید. با این حال ، باید برای کشف موارد ضروری و مهمتر از همه کافی باشد تا شما را مجبور به بازگشت کنید!

برلین ووک اسکوات

مسئله این است که اگر شما فقط 3 روز در آنجا بمانید ، ممکن است آن چیزی را که اکثر مردم بعد از یک هفته در آنجا احساس می کنند احساس نکنید. این چیزهای غیرقابل توصیف است که برلین را به یک شهر فوق العاده جذاب تبدیل می کند.

بنابراین ترجیح می دهم به شما هشدار بدهم ، اگر قصد دارید در 3 روز به برلین سفر کنید و علاوه بر انجام فعالیتها ، ممکن است کمی کوتاه به نظر برسد.

بله ، برلین یک شهر عظیم است که در یک منطقه غول پیکر پخش شده است. بنابراین پیوند یک سایت به سایت دیگر و درک دقیقا چگونگی ساخت این شهر کمی طولانی است.

با وجود همه چیز ، من مطمئن هستم که شما زمان خوبی را در آنجا خواهید گذراند ، زیرا پایتختی مملو از تاریخ ، بسیار مدرن ، با یک زندگی فرهنگی فوق العاده پویا است. روزی وجود ندارد که بدون یک رویداد ، کنسرت یا هر چیز دیگری برگزار شود.

خلاصه اینکه ، کشف برلین در 3 روز کمی کوتاه است ، اما اگر خوب عمل کنید ، از آن بیشترین استفاده را خواهید کرد!

توصیه: من واقعاً توصیه می کنم قبل از سفر کارت کارت پاس خریداری کنید. این امکان را به شما می دهد تا در بلیط های معروف ترین سایت ها و برخی از حمل و نقل های خاص تخفیف کسب کنید. من همیشه آن را توصیه می کنم زیرا موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

روز اول از برلین دیدن کنید - طرف فرهنگی

در شهر پایین کار کنید

برلین یک شهر غول پیکر است که با استفاده از وسایل نقلیه عمومی می توان از آن بازدید کرد. بنابراین ، اگر می خواهید اطراف خود را پیاده روی کنید ، باید به یک منطقه مرکزی توجه کنید ، در غیر این صورت نیمی از (یا بیشتر!) شهر را از دست می دهید.

به همین دلیل من اکیداً به شما توصیه می کنم که یک راهنمایی (و رایگان!) در مرکز شهر قدم بزنید. بیشتر خوابگاه های جوانان در پایتخت آنها را دارند. این تورهای هدایتی برای شناخت اسرار کوچک شهر ، کشف مکانهای دیدنی آن و احساس آن فضای خاص برلین که من آن را خیلی دوست دارم مناسب است.

این اولین رویکرد به برلین ایده آل است که می تواند در دهان شما بگذارد. پس از آن ، بدون هیچ راهنمایی به عهده شما خواهد بود! در این صفحه می توانید یک تور با راهنما رزرو کنید.

CHARLIE CHECKPOINT

پاسگاه چارلی محل عبور دیوار است که به شما اجازه می دهد از شرق به غرب بروید ، یا برعکس. این مشهورترین مرزی پس از مرز در برلین است و کاملاً با تمایل شهر برای حفظ جادوها و خاطرات تاریخ خود مطابقت دارد.

پاسگاه چارلی

در ایستگاه بازرسی چارلی ، می توانید بازتولید دوران پسابرجام را مشاهده کنید. این باید دید که آیا می خواهید در سفر 3 روزه خود به برلین در مورد جنگ سرد بیشتر بدانید. درست در کنار پاسگاه ، روی دیوارهای کنار فردریش اشتراشی و زیمستراشی ، می توانید در مورد تلاش های فرار از جنگ سرد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جزیره موزه

احتمالاً با خواندن نام آن حدس زده اید ، جزیره موزه جزیره ای است . با موزه ها! کمی شبیه به مرکز عصبی فرهنگ برلین است. در یک جزیره کوچک در رودخانه Spree ، این جزیره دارای 5 موزه است که همه را فریب می دهد ، برخی از این نمایشگاه آثار هنری شناخته شده در سراسر جهان است.

جزایر موزه

البته ، من می بینم که شما در حال آمدن هستید ، دیگر وقت دیدن همه آنها را نخواهید داشت . و حق با شماست! اگر نمی خواهید یک روز کامل را به بازدید کامل آنها اختصاص دهید ، من دو مورد از علاقه مندی های من را توصیه می کنم: موزه Pergamon و موزه Altes.

درب BRANDEBOURG

صادقانه بگویم ، دروازه براندنبورگ یکی از محبوب ترین مناطق توریستی در برلین است ، و ممکن است جمعیت گاهی اوقات بسیار زیاد باشد. اما همانطور که با شکوه است و به سمبل اتحاد مجدد آلمان تبدیل شده است ، امری اساسی است.

دروازه براندنبورگ

علاوه بر این ، بازدید وی شما را خیلی طولانی نخواهد کرد. زیرا جدای از تحسین معماری آن ، کارهای بیشتری انجام نمی شود. از سوی دیگر ، نباید فراموش کنید که به آن نزدیک شوید ، زیرا می توانید از نزدیک به جزئیات معماری توجه کنید.

و اگر قبل از بازدید بعدی مدتی دارید ، از این فرصت استفاده کنید تا در محله قدم بزنید. تعداد زیادی مغازه ، موزه و گالری وجود دارد. می توانید در اینجا با یک راهنمای فرانسه به قیمت 3 یورو تور تهیه کنید.

REICHSTAG

کاخ ریختاگ پارلمان آلمان را در خود جای داده است. این یک بنای تاریخی بزرگ و مجلل با یک تاریخ واقعاً جذاب است. برای نمای بیرونی تسویه حساب نکنید ، از فضای داخلی نیز بازدید کنید!

رایشتاگ

این کاخ که در سال 94 ساخته شد ، قبل از نابودی تقریباً در پایان جنگ جهانی دوم در سال 1933 آتش گرفت. خوشبختانه ، دولت برای ترمیم آن مراقبت کرده و امروز شکوه و عظمت سابق خود را بازیابی کرده است. در داخل ، باید برای دسترسی به منظره های باشکوه ، به سمت گنبدی که مشرف به کاخ است ، بالا بروید. اگر مثل من علاقه مند به تاریخ باشید ، بازدید از ریختاگ یکی از نکات برجسته اقامت 3 روزه شما در برلین خواهد بود.

روز 2 از برلین دیدن کنید - طرف جایگزین

دیوار برلین / گالری سمت شرقی

یکی از بازدیدهای مورد علاقه من به برلین ، گالری East Side است. دیوار برلین زمانی برای تقسیم جمعیت مورد استفاده قرار می گرفت ، اما همچنان مکانی برای حافظه غیرقابل اجتناب به یاد می آورد که خطاهای گذشته را به خاطر می آورد و در صورت امکان ، تولید مثل آنها را نیز به یاد نمی آورد.

اگر هنوز نمی دانید دیوار برلین چگونه به نظر می رسد ، آنلاین نروید و تعجب کنید. بسیار بزرگتر و تزئین شده تر از آن است که تصور کنید!

اگر در طول سفر 3 روزه شما به برلین ، فقط یک مکان برای بازدید وجود داشته باشد ، این امر خواهد بود.

25 HolzMarkt

تنها چند دقیقه پیاده روی از دیوار برلین مکانی کاملاً غافلگیرکننده است.

Holzmarkt 25

پس از ورود به Holzmarkt 25 ، وارد دنیای دیگری خواهید شد. فضای بسیار آرام ، خصوصاً مطبوع و به خصوص در هوای خوب. ایده آل برای فرود و لذت بردن از غروب آفتاب بر روی Spree هنگام نوشیدن یک آبجو و میان وعده در نیش دوستان و با قیمت های پایین!

بازار ترکیه

حدود 30 دقیقه پیاده روی از Holzmarkt 23 در بازار ترکیه است. سه شنبه و جمعه از ساعت 12 الی 6.30 بعد از ظهر باز است: فضای تضمین شده.

بازار ترکیه

فروشندگان سبزیجات ، پنیرها ، نان های مخصوص ترکیه ، پوشاک ، پارچه های کنتور ، مغازه ملبوس مردانه ، گوشت مرغ ، ادویه جات ترشی جات ، با قیمت های بی نظیر. در امتداد کانال واقع شده است که می توانید بعد از خرید ، غذا بخورید. خیلی دوستانه

Prinzessinnengarten

آیا می خواهید یک Biergarten انجام دهید؟ واقعی؟ اینجاست: احاطه شده توسط یک باغ مشترک و ارگانیک ، پالت و صندلی های بهبودی ، یک فضای ذن ، دوستانه یا پر جنب و جوش (در عمل) ، به طور خلاصه: مکانی برای زندگی!

Prinzessinnengarten

آبجو ارزان پیتزا پخته شده در سایت (ماکارونی فوق العاده خوب) و با سبزیجات از باغ تهیه می شود! (بله ، گیاهخواری است اما به هر حال خوب است!) (خوب ، پیتزا کمی گران است ؛ با یکی از 2 شروع کنید تا ببینید آیا برای یک غذای خوب کافی نیست .)

موسیقی بازی های ویدئویی

اگر بازی های ویدیویی را دوست دارید ، این موزه برای شما یک ضرورت است.

موزه بازی های ویدئویی

اسنادی را می توانید از 60 سال پیش مشاهده کنید که برای ایجاد اولین بازی های ویدیویی استفاده شده اند. ما در مورد تاریخ و طراحی بازی ها چیزهای زیادی می آموزیم و حتی می توانیم بازی های فوق العاده پرنعمت را انجام دهیم! برای رزرو بلیط خود اینجا را کلیک کنید.

راهنمای غیر معمول تور

Elodie of Good Morning Berlin Blog یک تور با راهنما به زبان فرانسه و در یک گروه کوچک ارائه می دهد.

تور با برلین

در این بازدید می توانید کشف کنید که چگونه زمین قدیمی هیچ کس توسط دیوار برلین امروزه استفاده نمی شود: مکان های جایگزین زندگی ، کافه های ساحل ، برنامه ریزی شهر سبز ، کارخانه متروکه ، هنر خیابانی. این دیدار برای هر نفر 25 یورو است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تورها اینجا هستید.

روز 3 بازدید از برلین: پارک ها و خرید

الکساندر

سفر به برلین بدون گذر از میدان مرکزی پایتخت غیرممکن است: الکساندر پلاتز. بیشتر جاذبه ها و نقاط دیدنی برلین در اطراف این میدان عظیم می چرخد ​​، از جمله برج تلویزیون 368 متری ، که تقریباً از کل شهر دیده می شود.

الکساندر

من به شما توصیه می کنم برای صعود به بالای این برج ، نمای 360 درجه ای از کل شهر داشته باشید. شما اینجا در بلندترین برج در سراسر اروپا قرار دارید ، بنابراین اگر احساس سرگیجه می کنید ، این کار را نکنید!

همچنین در الکساندر پلاتز قرار دارد که ساعت جهانی واقع شده است ، یک نصب 3 بعدی با چرخش دائمی است که به شما امکان می دهد زمان واقعی را در هر نقطه از جهان بشناسید. شما می توانید یک تور با راهنما را در اینجا رزرو کنید.

هاوس شوزارزبرگ

شناخته شده و تا حدودی توریستی ، این حیاط کوچک هنوز در برابر م (توسعه دهندگان ملک) مقاومت می کند و یک نوار ، نمایشگاه ها ، مغازه های طراح و سوغات فرهنگی بی نظیر ، دیوارهای برچسب خورده ، یک کاباره "نمایش نمایشی" را پناه می برد. به طور خلاصه . تمرکز خلاقیت آلمانی.

هوس شوارتزنبرگ

خرید

اگر می خواهید به خرید بروید ، به ایستگاه زیرزمینی Weinmeisterstraße بروید. در کوچه های کوچک اطراف انبوهی از مغازه های کوچک لباس و سوغات خواهید یافت.

خرید برلین

پارک TEMPELHOF

این فرودگاه متروکه برای عموم آزاد است. این بدان معنی است که هر کس می تواند با آزادی کامل ، سالن ها و آهنگ های عظیم خود را گشت و گذارد.

Tempelhof دیدار از برلین

در تابستان ، بسیاری از گروه ها و خانواده ها برای بهره مندی از فضای سبز بزرگ به اینجا می آیند. این همان چیزی است که من در مورد برلین دوست دارم ، امکان بازدید از سایت های رها شده از نظر قانونی. علاوه بر این ، به شما توصیه می کنم به وب سایت رها شده برلین ، که در این جنبه خاص متمرکز است ، بروید. جالب است! تورهای منظمی برگزار می شود که می توانید در این صفحه رزرو کنید.

Mauerpark

باید دید! مخصوصاً روزهای یکشنبه. می توانید با فروشگاه های کوچک مختلفی (لباس ، سوغات ، پذیرایی ، غذاهای خیابانی و غیره) بازار بزرگی پیدا کنید

در کنار این بازار که به نظر می رسد مانند فروش گاراژ است ، یک پارک وجود دارد که افراد زیادی برای استراحت به آنجا می آیند ، و حتی BBQ های وحشی نیز دارند! از هر طرف موسیقی وجود دارد ، مردم بازی می کنند ، آواز می خوانند . خلاصه اینکه باید بروی!

روز پاداش: مهمانی و فعالیتهای اضافی

کجا برای رفتن به برلین در شب

برلین این همه را برای هنرمندان و افرادی که به دنبال الهام هستند ، دارد. بدون وقفه ، رویدادهای مهم در آنجا برگزار می شود ، اعم از ورزشی ، موسیقی و فرهنگی. غیرممکن است که در اینجا بی حوصله باشم ، در هر صورت ، هرگز برای من اتفاق نیفتاد! هر وقت بیرون می روم ، احساس می کنم چیز جدیدی را کشف می کنم!

من با افراد جدیدی از سراسر جهان ملاقات می کنم ، میهمانی می کنم ، به نمایشگاه می روم ، در رویدادها شرکت می کنم . زندگی برلین بسیار جنجالی است و هرگز متوقف نمی شود ، حتی در شب!

نوار پانوراما Berghain

در شلوغ ترین مناطق برلین ، شما می توانید در تابستان در خارج از خانه مهمانی کنید یا در زمستان در کافه ها و کلوپ هایی مانند برغین شرکت کنید. همیشه چیز جالبی برای انجام دادن یا دیدن آن وجود دارد ، خواه خواننده هایی در پارک ها ، رقصندگان در مترو ، گروه های موسیقی در خیابان .

1 مه در برلین Renate BoatWilde Renate Boat

من مقاله ای را اختصاص داده ام به زندگی شبانه که در آن بهترین کافه ها و کلوپ های برلین را به اشتراک می گذارم ، لینک را دنبال کنید!

چه چیزی را باید ببینید و چه کاری در برلین انجام دهید؟

در اینجا فعالیت های جایزه ای وجود دارد که می توانید در طول مدت اقامت خود انجام دهید.

Voku: در برلین مفهومی به نام Voku وجود دارد. این مکانهای جایگزین هستند ، که قبلاً چمباتمه (یا هنوز هم هستند) که پیشنهاد می دهند به همان اندازه که می خواهید بخورید و آنچه را می خواهید بپردازید.

Voku برلین

من یک مقاله کامل در این زمینه نوشتم اینجا. اما اگر می خواهید به موارد ضروری بروید ، به سایت StressFaktor بروید تا آدرس های Voku را که در طول هفته انجام می شود ، پیدا کنید.

تنها شبهای پنجشنبه Markthalle Neun: فراتر از مکان (سالن سنتی در قاب فی و برقتس) بسیار گرم ، جو و آشپزخانه های جهان وطنی لحن خاصی را به شما می بخشند.

Markthalle Neun

از آسیا گرفته تا آمریکای جنوبی از طریق ایتالیا و پنکیک برتون ، مطمئناً می توانید غذاهای معمولی آلمانی را بیابید: تکه های گوشت خوک ، آبجو ، وورتز . .

موزه تاریخ طبیعی: اگر آب و هوا بد باشد ، در هوای بارانی ، همراه با کودکان یا به این دلیل که این علم با تفریحی توضیح داده است ، ایده آل است: شما به موزه تاریخ طبیعی در برلین نگاهی بیندازید.

موزه تاریخ طبیعی

زودتر از آنکه در دوره مزوزوئیک (تریاس و ژوراسیک) غوطه ور شوید ، پرداخت کرده اید. چطور؟ به این دلیل که چندین اسکلت دایناسور واقعی به زیبایی در زیر سایبان اصلی قرار گرفته اند. دیپلمیدی ، یک تیرانوسوروس rex ، فسیل های بی شماری از ات ، حیوانات کوچک ، فرارها . اما برجسته ترین به نظر من کسی نیست جز brachiosaurus عظیم (گردن بلند) - گیاهخواری 150 میلیون سال قبل ناپدید شد . این بزرگترین اسکلت دایناسور است که تاکنون بازسازی شده است ، فقط به همین دلیل ، ارزش آن را دارد که از آن جدا شود!

Olympiastadion (به دور از مرکز شهر): اینجا در المپیاد است که بازیهای المپیک برلین در سال 1936 برگزار شد. اگر این بازی ها بسیار ویژه هستند و هنوز هم طنین انداز هستند ، زیرا در آن زمان که آنها آرمانهای نازی را تبلیغ می کردند ، عملکردهای ورزشکار آمریکایی جسی اوونز خیلی سریع تضعیف می شد.

ورزشگاه المپیک

استادیوم عظیم امروز هنوز فعال است که بیشتر برای فوتبال و دو و میدانی مورد استفاده قرار می گیرد. من خودم طرفدار بزرگی از ورزش نیستم اما واقعاً این ورزشگاه را به دلیل اهمیت تاریخی آن دوست دارم.

این بازدید به شما امکان می دهد تا در مورد تاریخ بازی های المپیک و به ویژه بازی های سال 1936 اطلاعات بیشتری کسب کنید. سایتی برای افزودن کاملاً به برنامه سفر خود در برلین!

قلعه شارلوتنبرگ (دور از مرکز شهر): اگر معماری را دوست دارید ، احتمالاً این قلعه شما را خوشحال می کند. این کاخ تابستانی ممکن است یکی از بازدید کننده ترین سایت های برلین باشد ، اما موفق شده است جذابیت های غیرقابل مقایسه خود را حفظ کند.

این قلعه به عنوان یک محل اقامت تابستانی برای پادشاهان پروس طراحی شده است ، این قلعه مجموعه ای از بناهای عالی و باغهای بزرگ و کاملاً مرفه را نشان می دهد. اما شما باید برای تحقق زیبایی مکان به داخل بروید. بعضی از اتاق ها در واقع برای عموم آزاد است. این بازدید رایگان نیست ، اما قطعاً ارزش آن را دارد ، به خصوص اگر تاریخ و معماری را دوست دارید.

Teufelsberg (دور از مرکز شهر): آیا می خواهید روز خود را با کمی Urbex بپاشید؟ من Teuflsberg را توصیه می کنم. ما در یک پایگاه قدیمی در حال فروپاشی آمریکا قدم می زنیم. 20 سال است که مردم با سطوح مختلف این مکان ، بر روی زمین ، روی دیوارها یا پست ها ، با نقاشی های دیواری در حال شانه کردن هستند.

Teufelsberg

ما در مکان غیر واقعی هستیم ، مناسب برای مجموعه های فیلم (بسیاری از شرکت های تولید کننده دوربین های خود را در آنجا قرار می دهند). وقتی در سال 2013 با یکی از دوستانش دیدار کردم ، ورود به آن رایگان بود. امروز باید 5 یورو بپردازید. به اندازه کافی ناراحت است ، اما من تصور می کنم محدود کردن دسترسی است یا مراقبت از آن؟

نکات من برای گشت و گذار در برلین

چه کسی هتل را انتخاب کنید؟

برلین چنان شهری عظیم است که انتخاب عظیمی از مکانها برای خوابیدن وجود دارد. شما باید بین یک خوابگاه ، یک هتل ، یک آپارتمان انتخاب کنید . شما ممکن است این انتخاب را داشته باشید!

مهمترین چیز این است که در مورد مکان خود با دقت فکر کنید. در واقع ، وسعت شهر اجازه نمی دهد همه کارها با پای پیاده انجام شود و مسافت ها می تواند از یک سایت به سایت دیگر طولانی باشد. به شما توصیه می کنم برنامه سفر خود را از قبل تهیه کرده و متناسب با آن مسکن را پیدا کنید.

از طرف من ، برای آسان تر کردن کار خود ، لیستی از بهترین خوابگاه های برلین تهیه کرده ام. من همچنین تعدادی از هتلها را که برای اقامت کوتاه در پایتخت جالب است ، یکپارچه کرده ام.

AirBnB: قیمت اتاق ها و آپارتمان ها در AirBnB گاهی اقتصادی تر است. در اولین بازدیدم از برلین ، موفق شدم برای قیمت یک اتاق 30 یورو در هر شب به مدت یک هفته مذاکره کنم! من در اینجا در مورد این روش برای تجارت در AirBnB صحبت می کنم.

خوابگاه Le Cat's Pajamas: یک خوابگاه کوچک و جوان با صفا در مناطق کرزبرگ و نئوکلن واقع شده است.

خوابگاه سنت کریستوفر: مکان مناسبی اگر می خواهید برای مهمانی به برلین بروید! علاوه بر این ، در نزدیکی الکساندر پلاتز واقع شده است.

MEININGER East Side Gallery: یک خوابگاه تمیز و راحت که در نزدیکی گالری معروف East Side واقع شده است.

Park Inn Radisson Alexanderplatz: یک هتل خواب مدرن و دنج جوانان که در مرکز شهر برلین ، در نزدیکی Alexanderplatz واقع شده است.

ملیا برلین: این هتل ممکن است کمی گران باشد اما در یک مکان عالی در مرکز شهر برلین واقع شده است. لازم برای بودجه های نه چندان سخت.

تایتانیک آسایش میت: این هتل کوچک خیلی گران نیست و در قلب برلین ، در منطقه میت قرار گرفته است!

بودجه بازدید از برلین چیست؟

دشوار است که دقیقاً به شما بگویید که چقدر به ماندن در برلین نیاز دارید ، زیرا همه اینها به کار شما در آنجا بستگی دارد. با این حال ، برای اینکه بتوانید دقیق ترین بودجه ممکن را داشته باشید ، من لیستی از اقلام ضروری هزینه را با قیمت های آنها در برلین تهیه کرده ام.

این قیمت ها فقط یک نشانه است ، آنها شامل مسافرت ها و مسافرت های احتمالی شما ، خریدهای شما و غیره نیستند. همه این موارد در بودجه "اختیاری" شما جای می گیرد.

چه زمانی بهترین زمان بازدید از برلین است؟

برلین کمی شبیه به پاریس و در همه جای اروپا است: هوا از نظر فصول متفاوت است. بنابراین ، با کمال تعجب ، بهترین زمان برای رفتن به برلین البته تابستان است.

با این وجود ، استفاده از آب و هوای خوب و در حالی که گردشگران کمی کمتر به عنوان یک امتیاز می توانند در اواسط فصل نیز جالب باشند.

آوریل ، مه ، ژوئن و سپتامبر بهترین ماه برای بازدید از برلین هستند. هوا مطبوع است و خورشید زیادی دارد حتی اگر دمای هوا در ماه های جولای و آگوست کمتر باشد.

پارک گورلیتزر

اگر در تابستان از برلین بازدید می کنید ، انتظار داشته باشید که مناظر پایتخت شلوغ باشد. این روزهای تعطیل است و شما تنها کسانی نخواهید بود که قصد سفر به برلین را داشته باشند.

به همین دلیل است که من اواسط فصل را با ماه های آوریل ، مه و سپتامبر توصیه می کنم. این مزایا متعدد است: این ماهها آفتابی است ، تعداد افراد کمتری نسبت به تابستان وجود دارد و هتل ها و رستوران ها اغلب قیمت های پایین یا متوسط ​​اواسط را شارژ می کنند.

از طرف دیگر ، در ماه آوریل و سپتامبر ، بعضی اوقات می تواند سرد باشد و من به شما توصیه می کنم برای پوشاندن خود چیزی را با خود بیاورید. در این دوره ، دستکش ، ژاکت و روسری کاملاً جزئی از چمدان شما برای آلمان خواهد بود!

من ماه دسامبر برلین را دوست دارم ، خیابان ها فضای خاصی دارند و خورشید خیلی زود غروب می کند. کارهای بسیاری وجود دارد ، مانند بازارهای کریسمس ، کلوپ های فیلم ، کافه های پاپ آپ. اما مگر اینکه شما افراد محلی را بشناسید ، یا اولین سفر خود را در اینجا انجام ندهید ، من این زمان سال را برای اولین سفر توصیه نمی کنم.

چگونه به برلین برسید؟

این ساده است ، برلین دروازه اصلی آلمان است. این یکی از قابل دسترسی ترین شهرهای اروپا است ، به خصوص اگر قصد سفر با هواپیما را داشته باشید. بیشتر خطوط هوایی کم هزینه مانند Ryanair فقط با پرداخت چند ده یورو از پاریس در پایتخت استفاده می کنند. پرواز کمتر از 2 ساعت طول می کشد . خلاصه اینکه واقعاً بهترین است.

برلین همچنین دو فرودگاه است که توسط بسیاری از شرکت ها (کم هزینه) ارائه می شود. این بدان معناست که در هر زمان می توانید بلیط یا کارپولی بخرید و به جای دیگری بروید.

برلین از مکان نسبتاً محوری در اروپا برخوردار است. در کمتر از چهار ساعت سفر به درب ، می توانم با هواپیما با هزینه کمتر از 60 یورو به خانواده ام در پاریس بپیوندم. و اگر نیاز به فرودگاه داشته باشم ، هر تاکسی در بیست دقیقه مرا به آنجا می برد.

می توانید این شرکت های کم هزینه را که در این مقاله از آنها استفاده می کنم بیابید.

همچنین می توانید نکاتی برای یافتن بلیط هواپیما ارزان در اینجا بیابید.

نتیجه گیری من

من نه تنها به خاطر تاریخ خود برلین را دوست دارم بلکه به خاطر سرزندگی فرهنگی و جو و هوای شهر که از آن غافل می شود. این یک مکان خاص برای بازدید حداقل یک بار در زندگی شما است.

اگر قصد دارید در 3 روز از برلین دیدن کنید ، سفر خود را از قبل برنامه ریزی کنید. 3 روز ، خیلی سریع می گذرد و کشف گنجینه های پایتخت آلمان به اندازه کافی کافی نیست. اما اگر این کار را به درستی انجام دهید ، می توانید اصلی را ببینید!

آیا مکانهایی برای توصیه کردن دارید؟ چیزی برای اضافه کردن؟ یا فقط می خواهم مرا برای قهوه در برلین ببینم؟ نظر دهید

تازه های صنعت

بازدید از برلین در 3 روز: برنامه کامل روز به روز توسط برلینر

، ,  ,برلین ,های ,یک ,ها ,است که ,می کنم ,می توانید ,است ، ,در برلین ,موزه تاریخ طبیعی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

nochursbestmoun انجام پروژه های نرم افزاری * انجام پروژه های اپلیکیشن موبایل * طراحی سایت mapfile faslebaranis mosahab سايت شرطبندي فوتبال خدمـــات کامپیــــوتری ربیـــــعی sibrayanehits jelvebaharic اخبار سلامت ایران